Reštaurácia

Wellness

Hotel Villa Plaza

Exotika doma

PLAZA BEACH RESORT

PLAZA BEACH RESORT je jedinečné miesto v Prešove, kde sa budete cítiť ako na dovolenke pri mori. V letných mesiacoch je otvorené exotické letné kúpalisko PLAZA BEACH RESORT a počas celého roka stredomorská reštaurácia PLAZA BEACH Restaurant s luxusným Boutique hotelom Villa Plaza**** a wellnessom Golden Therapy – Natural Spa. Počas roka je náš rezort vhodný na svadby, rodinné oslavy, ako aj firemné párty či kongresy. Kapacita reštaurácie je 130 osôb, letnej terasy 50 osôb, hotelová časť má 16 x dvojposteľových izieb a 1 priestranný apartmán pre 4 osoby. Optimálna kapacita v kongresovej sále je 80 osôb pri divadelnom sedení. V rezorte sa pre športovo – naladených hostí v letných mesiacoch nachádza tenisový kurt či požičovňa elektrických bicyklov. Všetky bližšie informácie o rezorte Vám radi poskytneme aj na t.č.0903644237.

STREDOMORSKÁ A KONTINENTÁLNA

REŠTAURÁCIA

V našej reštaurácii, kde už pri vstupe zacítite mediteránsky nádych, ponúkame sezónne menu. Náš šéfkuchár rád používa regionálne aj cudzokrajné suroviny, odležané argentínske mäsá a čerstvé bylinky z vlastných zdrojov. Radi Vám pripravíme domáce a svetové gastronomické ochutnávky v originálnych receptúrach. Počas letnej sezóny je otvorená presklená vonkajšia terasa s posuvnými pergolami, na ktorej k výnimočným výhľadom do areálu PLAZA BEACH RESORT -u, patrí výnimočné jedlo, či občerstvenie. Tel.kontakt: +421 51 775 1127.

LETNÉ

KÚPALISKO

Letné kúpalisko je otvorené počas letnej sezóny (jún – september) len v prípade priaznivého počasia. Je to exotické miesto pripomínajúce známe dovolenkové stredomorské destinácie. Jeho architektonické stvárnenie inšpirované Gaudim, palmy, plážové postele a ležadlá pre každého návštevníka, sa odlišuje od všedných kúpalísk a podobných komplexov na Slovensku. Náš rezort Vás presvedčí, že ste na dovolenke pri mori a večer zasa v pohodlí domova. Pre návštevníkov s deťmi v teplom detskom bazéne s novými atrakciami môžu Vaše ratolesti zažívať tajomstvá skalného hradu s vodnými šmýkačkami. Pre ostatných aktívnych hostí je tu tenisový kurt, či plavecký bazén pod vyhliadkovým majákom. Nechýba kvalitné jedlo a občerstvenie s vždy pripravenou obsluhou splniť Vám všetky želania pre Váš dokonalý oddych. Tel. kontakt: +421 911 726 852.

Boutique Hotel & Spa

HOTEL VILLA PLAZA

Villa Plaza Boutique Hotel & Spa je luxusné ubytovanie v Prešove je vzdialené len 45 km od medzinárodného letiska Košice a asi hodinu cesty po diaľnici od Vysokých Tatier. Ideálne miesto pre business klientelu ako aj rodiny s deťmi. LCD TV, minibar, sušič na vlasy, kráľovská kozmetika Floris a trezor je štandardom v každej izbe. Náš 4-hviezdičkový hotel Vám ponúka luxusné spálne vybavené posteľami s king-size rozmermi od výnimočných značiek Saffron a King Koil, ktoré sú vyrobené výlučne z prírodných materiálov.

Springboxy a extra vysoké matrace sú opatrené taštičkovými pružinami a sú zhotovené z bavlny, vlny, prírodného latexu a pre dokonalé ventilačné schopnosti matracov obsahujú aj konskú alebo lamiu srsť. Kúpeľne sú obkladané talianskym mramorom, spišským travertínom a španielskymi obkladmi. Nový wellness Golden Therapy - Natural Spa je už otvorený a teší sa prvým návštevníkom. Wi-fi pripojenie je v celom hoteli bezplatné.
Tel. kontakt: +421 51 775 4523.

 

---