Reštaurácia

Wellness

Hotel Villa Plaza

Exotika doma

PLAZA BEACH RESORT

PLAZA BEACH RESORT je jedinečné miesto v Prešove, kde sa budete cítiť ako na dovolenke pri mori. V letných mesiacoch je otvorené exotické letné kúpalisko PLAZA BEACH RESORT a počas celého roka stredomorská reštaurácia PLAZA BEACH Restaurant s luxusným Boutique hotelom Villa Plaza**** a novootvoreným wellnessom Golden Therapy – Natural Spa. Počas roka je náš rezort vhodný na svadby, rodinné oslavy, ako aj firemné párty či kongresy. Kapacita reštaurácie je 100 osôb, hotelová časť má 16 x dvojposteľových izieb a 1 priestranný apartmán pre 4 osoby. Optimálna kapacita v kongresovej sále je 80 osôb pri divadelnom sedení. V rezorte sa pre športovo – naladených hostí nachádza bowling a v letných mesiacoch  tenisový kurt a ping-pongové stoly. Všetky bližšie informácie o rezorte Vám radi poskytneme aj na t.č.0903644237.

STREDOMORSKÁ A KONTINENTÁLNA

REŠTAURÁCIA

V našej reštaurácii, kde už pri vstupe zacítite mediteránsky nádych, ponúkame sezónne menu. Náš šéfkuchár rád používa regionálne aj cudzokrajné suroviny, odležané argentínske mäsá a čerstvé bylinky z vlastných zdrojov. Radi Vám pripravíme domáce a svetové gastronomické ochutnávky v originálnych receptúrach. Počas letnej sezóny je otvorená presklená vonkajšia terasa s posuvnými pergolami, na ktorej k výnimočným výhľadom do areálu PLAZA BEACH RESORT -u, patrí výnimočné jedlo, či občerstvenie. V oddelenej časti reštaurácie je 2-dráhový bowling, kde môžete odreagovať v spoločnosti Vašich priateľov.

LETNÉ

KÚPALISKO

Letné kúpalisko je otvorené počas letnej sezóny (jún – september) len v prípade priaznivého počasia. Je to exotické miesto pripomínajúce známe dovolenkové stredomorské destinácie. Jeho architektonické stvárnenie inšpirované Gaudim, palmy, slaná voda, plážové postele a ležadlá pre každého návštevníka, sa odlišuje od všedných kúpalísk a podobných komplexov na Slovensku. Náš rezort Vás presvedčí, že ste na dovolenke pri mori a večer zasa v pohodlí domova. Pre návštevníkov s deťmi v teplom detskom bazéne s novými atrakciami môžu Vaše ratolesti zažívať tajomstvá skalného hradu s vodnými šmýkačkami. Pre ostatných aktívnych hostí je tu tenisový kurt, stolný tenis, či plavecký bazén pod vyhliadkovým majákom. Nechýba kvalitné jedlo a občerstvenie s vždy pripravenou obsluhou splniť Vám všetky želania pre Váš dokonalý oddych.

Boutique Hotel & Spa

HOTEL VILLA PLAZA

Villa Plaza Boutique Hotel & Spa je luxusné ubytovanie v Prešove je vzdialené len 45 km od medzinárodného letiska Košice a asi hodinu cesty po diaľnici od Vysokých Tatier. Ideálne miesto pre business klientelu ako aj rodiny s deťmi. LCD TV, minibar, sušič na vlasy, kráľovská kozmetika Floris a trezor je štandardom v každej izbe. Náš 4-hviezdičkový hotel Vám ponúka luxusné spálne vybavené posteľami s king-size rozmermi od výnimočných značiek Saffron a King Koil, ktoré sú vyrobené výlučne z prírodných materiálov.

Springboxy a extra vysoké matrace sú opatrené taštičkovými pružinami a sú zhotovené z bavlny, vlny, prírodného latexu a pre dokonalé ventilačné schopnosti matracov obsahujú aj konskú alebo lamiu srsť. Kúpeľne sú obkladané talianskym mramorom, spišským travertínom a španielskymi obkladmi. Nový wellness Golden Therapy - Natural Spa je už otvorený a teší sa prvým návštevníkom. Wi-fi pripojenie je v celom hoteli bezplatné.

 

---